048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Reviews – ukr

ВІДГУКИ

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу наданих медичних послуг в “Dr.Mozart”, та вдячні вам за залишений відгук або пропозицію. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

ЗАЛИШТЕ ВАШ ВІДГУК НИЖЧЕ:

Відгуки пацієнтів:

Ирина – 20.06.2020 
Эстетическая пластическая хирургия
Хочу выразить огромную благодарность всей команде Доктор Моцарт и в особенности Кравцовой Анне Ивановне. Операция и реабилитация прошла просто на высшем уровне. Очень рада что попала к Вам)

Виктория – 10.06.2020
Эстетическая пластическая хирургия
Дмитрий Владимирович Иванов! Настоящий профи своего дела. Результат операции даже превзошел мои ожидания! Теперь рекомендую хирурга всем своим подружкам)

 

Анна – 13.06.2020 
Лазерна дерматологія
Шалено грамотні косметологи, роблять свою роботу на найвищому рівні! Ретельно і дуже ретельно. Приємний і привітний персонал! Провела в клініці половину дня на процедурах, з великим задоволенням і насолодою!

Алла – 11.06.2020 
ЛОР
Доктора Ямпіль Олександра Ігоровича знаю давно – відмінний лор, великий практик, дуже порядна людина. Побільше таких уважних лікарів.

Вікторія – 12.06.2020 
ЛОР
Була у лікаря Ямпіль, лор-лікар. Не один рік мучилася з мигдалинами, носоглоткою, жоден лікар не вирішував мою проблему. До нього мені пропонували видалити мигдалини і вирівняти носову перегородку, яка, як виявилося зараз – у мене абсолютно рівна, і операція мені ні до чого. Проблема виявилася зовсім в іншому. Дуже компетентний лікар, чесний і порядний. Доступно і зрозуміло пояснює.

Віола – 15.06.2020 
ЛОР
Олександр Ігорович Ямпіль. Дуже хочеться подякувати прекрасного професіонала своєї справи! За 7 років материнства в моїй практиці це вперше! Не дивлячись на те що мій син дуже не любить усілякі маніпуляції з носом, а вони були проведені в повному необхідному обсязі, вийшовши за поріг клініки, перше що він сказав: «Мама я забув сказати спасибі доктору, коли ми знову прийдемо до нього в гості ? » Професійний підхід до дитини, настільки завоювати довіру на першій зустрічі, не кожен зможе! В Одесі було тільки два фахівці, яким я довіряла на 100%, тепер їх троє! Величезне дякую! Ми дуже задоволені!

Оксана – 18.06.2020 
ЛОР
Хочу висловити свою величезну подяку всій клініці Dr.Mozart, особливо Ямполя Олександру Ірогоревічу за блискуче виконану роботу. Дуже рада що потрапила саме в вашу клініку і в ваші професійні руки. Ще ніколи раніше мій носик не дихав так вільно. З самої першої консультації і до кінця реабілітації мій лікар був на свьязе, всіляко підказував і підтримував мене, що дуже радує, для мене операція справа страшне)
Всім хто боїться але хоче зробити ринопластику, запевняю – її треба робити, з цим лікарем не страшно, дохідливо і результативно. Найталановитіший ЛОР в Україні!)

Анастасія – 20.06.2020 
ЛОР
Спасибі величезне доктору Ямполя А.І. за дуже докладну і якісну консультацію щодо мого носа і дихання! Дуже сподобалося те, що доктор показував мої знімки і відразу коментував все дуже простою мовою з прикладами і докладав багато зусиль щоб я зрозуміла всі деталі.
Доктор дуже приємний, уважний, приділив мені багато часу і відповів абсолютно на всі мої запитання вичерпно)
Щиро рекомендую вам Олександра Ігоровича – це чудовий фахівець!