048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Косметологія

DR. MOZART

Косметологія

Естетична медицина – динамічна галузь медицини. Її сучасна тенденція-швидкий результат. Значить і методики стають більш агресивними. Тому дуже важливо, щоб вони були безпечними для пацієнта, виконувалися умілими руками і строго за медичними показаннями. Пацієнт хоче швидко повернутися до звичного способу життя, отримавши виражений естетичний результат. «Відділення інтенсивної косметології» сформовано з досвідчених лікарів дерматокосметологов, які постійно освоюють нові технології естетичної медицини. Це розширює арсенал методик лікарів, дозволяючи їм кваліфіковано вибирати для пацієнта ті, які принесуть результат поліпшення зовнішності в кожному конкретному випадку, слідуючи головній заповіді лікаря: – Не нашкодь!

Завдяки відкриттю на базі медичного центру нового відділення косметології ми можемо запропонувати нові ефективні методики естетичної корекції і омолодження обличчя і тіла.

Останнє придбання для відділення інтенсивної косметології медичного центру «Моцарт» – лазерна багатофункціональна платформа М22 (США). Завдання, яка вона вирішує: омолодження, ліфтинг, усунення купероза і пігментації, лікування захворювань шкіри, усунення телеангіоектазій на обличчі і на ногах. М22 робить омолоджуючу дію на шкіру пацієнта більш досконалим. Стимулює процеси власного відновлення шкіри. Це вплив на шкіру можна назвати фізіологічним. Отримувати ефект омолодження не за рахунок розвитку фіброзу, а за рахунок стимуляції відновлення шкіри – сучасна тенденція естетичної медицини.

М22 – це не панацея від старості. М22 – це ще один інтенсивний інструмент в руках досвідченого косметолога. Косметолог на консультації пояснить Вам показання та протипоказання для застосування цього інструменту в вашому випадку і пояснить, який результат і за який термін можна очікувати.