048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Soft Filling (канюлі)

Soft Filling (канюлі)

Техніка SoftFilling

За допомогою цієї техніки виконуються процедури, що відновлюють природні риси обличчя. Корекції на обличчі проводяться за допомогою всього лише кількох точок введення з кожного боку обличчя.

Зменшення ризику утворення гематом.

Для техніки SoftFilling використовується новий тип голок. Гнучкі тупокінцевими канюлі забезпечують м’яке проникнення під шкіру, не ушкоджуючи кровоносні судини. Після процедури немає набряків і слідів численних уколів.

Зменшення больових відчуттів.

При техніці SoftFilling практично не травмуються тканини і тому не потрібно анестезія. Також рідше спостерігаються запальні реакції, в порівнянні з використанням гострих голок. Під час процедури і після неї пацієнт відчуває більший комфорт.

Природний і однорідний результат.

Філлери можна вводити в різні шари шкіри поверхнево, всередину тканин, або комбіновано. Це дає більш стійкий і однорідний ефект.

Як проводиться процедура?

Процедура в кожній області виконується з єдиною точки введення, за допомогою тупокінцевий канюлі. Потім проводиться інтенсивний масаж для розподілу введеного препарату під шкірою.

Ін’єкційна контурна пластика обличчя, мезотерапія, високотехнологічні апаратні методики, пілінги здатні надовго відстрочити необхідність в омолоджуючих операціях. Технологія їх постійно змінюється і вдосконалюється. Пацієнт хоче швидко повернутися до звичного способу життя, отримавши виражений естетичний результат.

На зміну голці для введення наповнювачів прийшла канюля. Ін’єкційна контурна пластика за допомогою канюлі здатна змінити риси обличчя через мінімальну кількість вколов. Після введення наповнювачів за допомогою канюлі на обличчі не залишається синців і вираженого запалення. Ця техніка значно розширила можливості косметолога. Багато фірм виробників стали випускати відмінні і стійкі препарати для контурної пластики, які передбачають введення канюлей. Але якщо лікар не володіє технологією такого введення препарату, не розуміє показань і можливих ускладнень, то ця процедура з комфортною і дієвої може стати травматичною.

Величезна кількість висококласних препаратів для мезотерапії, які сьогодні використовується в естетичній медицині, при вмілій їх комбінації дозволяє вирішити багато естетичних проблем обличчя. Грамотне застосування ботулотоксином швидко усуває небажані вікові зміни обличчя, пов’язані з порушенням тонусу м’язів-антагоністів і часто дає можливість «підняти» обличчя без операції. Але все тільки за умови, що лікар володіє цим великим арсеналом інвазивних (травматичних) методик.