048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Радіохвильовий ліфтинг

Радіохвильовий ліфтинг

 • Підтяжка овалу обличчяПідтяжка контуру тіла

  При радіоліфтінгу, використовуючи вплив на шкіру високочастотного електричного поля, прогрівається дерма і подкожножировий шар клетчаткі. Прогрів здійснюється під ретельним контролем. При цьому, за рахунок такого прогріву, активізується розвиток головних клітин шкіри – фібробластів. Термоліфтінг, на відміну від лазерного ліфтингу, що не прогріває м’язові волокна, за рахунок того, що епідерміс виступає в ролі ЕЛЕКТРОКОНДЕНСАТОР і прогрівається лише за рахунок контактного теплообміну з дермою.

  Завдяки чому ми можемо виділити такі переваги радіоліфтінга:

  відсутність необхідності в реабілітації після процедури;

  неінвазивний;

  швидкі видимі результати;

  відсутність протипоказань і можливість проводити радіоліфтінг в будь-яку пору року.

  Ефект помітний спочатку після проведення процедури. Що досягається завдяки контрольованого скорочення колагенових волокон. І в подальшому стає більш помітний, за рахунок процесів, що протікають в нашій шкірі: проліферації фібробластів, збільшення кровообігу і продукування неоколлагена. Ці процеси активізуються саме після проведення радіоліфтінга і призводять до відстрочених ефектів процедури. Курс з 6 процедур дозволить наблизити рівень колагену і еластину вашої шкіри до максіімального, навіть тоді, коли вік пацієнта перевищує позначку 65 років.

  Ефект відразу після процедури радіоліфтінга – легка еритема, яка триває від години до 1 доби. Хворобливі відчуття під час процедури відсутні. Є відчуття тепла.

  Наростаючий ефект підтяжки шкіри ми отримуємо після курсу процедур.

  При проходженні повного курсу процедур, набутий ефект від радіоліфтінга зберігається протягом 5 і більше років. А здоровий спосіб життя і періодичне проходження одноразових підтримуючих процедур дозволяють досягти ще більш тривалого ефекту.

  Методику можна поєднувати з косметологічними процедурами, які поліпшують якість поверхня шкіри і підшкірної жирової клітковини: LPG, пілінги, в тому числі і лазерні, гідрадермія, дреналіфт, мікроструми, мезотерапія.