048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Догляд від інституту ESTHEDERM

Догляд від інституту Esthederm

Професійна косметика від Institut Esthederm є клітинним засобом з активними компонентами, які надають глибокий вплив на шкіру і підвищують енергетичний потенціал клітин. Фахівці косметологічного відділення центру Моцарт, розроблять для Вас індивідуальну програму по догляду за шкірою на основі професійної косметики від Institut Esthederm.

Institut Esthederm створив систему доглядів для обличчя, грунтуючись на своєму унікальному підході. Всі кошти по догляду за обличчям – косметика класу люкс. Французька косметика Esthederm ділиться по лінії: лінію для очищення і різним лініям, які дозволяють вирішити певні проблеми зі шкірою. Натуральна косметика Institut Esthederm підходить для будь-якого типу шкіри, оскільки одні й ті ж проблеми можуть виникнути у людей з різними типами шкіри.

Більшість ліній принципово не мають вікових обмежень, тому що проблеми зневоднення, гіперреактивності, втрата пружності, прищі на обличчі, гіперпігментація, нерівний загар, сліди від прищів і багато інших проблем зустрічаються в різні періоди життя.                               Елітна косметика Institut Esthederm пропонує так само три програми для клієнтів від 35 років і старше. Кожна програма розрахована на вирішення певної проблеми, пов’язаної з хронологічним старінням.

Також професійна салонна косметика Institut Esthederm ділить всі засоби на «експерти», які усувають проблему, і «тренери», які «вчать» шкіру справлятися з тією чи іншою проблемою.

Так само в рамках ліній основного догляду за шкірою обличчя є серія універсальних засобів, які не мають обмежень за віком, підходять для будь-якого типу шкіри, прекрасно поєднуються з будь-якими засобами з інших лінійок Institut Esthederm.