048 777 1510
,
09:00-21:00 || 09:00-20:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Лазерна біоревіталізація

Лазерна біоревіталізація

Терапевтичний косметологічний лазерний апарат Vitalaser + (Німеччина)

  1. Омолодження: ліфтинг + зволоження.

Комбінація дії гіалуронової кислоти Lifting Gel і лазерного випромінювання (діодний лазер з довжиною хвилі до 700 нм) лежить в основі омолодження шкіри на апараті Vitalaser +. Lifting Gel містить фрагментовану гіалуронову кислоту. Широко відомо, що гіалуронова кислота є однією з основних складових міжклітинного матриксу сполучної тканини дерми. Вона як би зшиває клітинні і волокнисті структури, сприяючи нормальному функціонуванню тканини.

Оскільки в процесі лазерної терапії з використанням діодного лазера зростає інтенсивність біологічних процесів в шкірі, то надходження гіалуронової кислоти з Lifting Gel в дерму грає роль затребуваною поставки компонентів. Під впливом лазерного випромінювання послаблюються зв’язки між клітинами і відкриваються транспортні канали, через які активні речовини проникають в глибокі шари шкіри. Новий препарат гіалуронової кислоти Lifting Gel дозволяє отримати миттєвий ліфтинговий ефект і добре виражене зволоження шкіри за рахунок спеціальної запатентованої структури гіалуронової кислоти.

Ефект: наростає в першу добу і триває до 6 днів після однієї процедури, і до 6 місяців, після курсу процедур. Поступове наростання ефекту зволоження протягом перших 24 годин відбувається за рахунок того, що фрагменти молекул гіалуронової кислоти в тканинах з’єднуються між собою і збільшують кількість приєднаних молекул води. (Добове споживання води до 2,5 л).

  1. Омолодження: стимуляція.

Використання цього лазерного випромінювання на шкіру в невеликих дозах призводить до прискорення обмінних процесів в клітинах епідермісу і дерми, що зокрема призводить до збільшення синтетичної активності фібробластів і появи нового повноцінного колагену. Це супроводжується позитивними змінами з боку основної речовини дерми: локальному збільшенню обсягу основної речовини, відновленню її гідратації і, як наслідок, зменшення виразності зморшок і підвищенню тургору шкіри.

Для стійкого ефекту омолодження необхідно пройти курс процедур (обличчя, шия, декольте, руки).

  1. Збільшення обсягу губ.

Безпечний метод додання губам спокусливого обсягу.

Тривалість ефекту залежить від кількості процедур.

  1. Лікування.

Низкоінтенсивні діодні лазери, випромінювання яких знаходиться в діапазоні довжини хвилі 600-700нм з успіхом використовуються в комплексному лікуванні вугрової хвороби, трофічних виразок і опікових уражень шкіри, в лікуванні діабетичних ангіопатій різної локалізації та профілактиці загострень герпетичної інфекції. У післяопераційної реабілітації – для швидкого усунення набряків.