048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Сезонний догляд (осінь-зима)

Сезонные уходы (Осень-зима)

Следите за сезонными акционными предложениями на страничке Акции и Скидки!

Осінь-зима – сезон інтенсивної косметології для омолодження обличчя.

Що відноситься до поняття інтенсивної косметології? Пілінги лазерні і хімічні. Лазерна шліфовка. Ультразвукова підтяжка обличчя. Радіохвильовий ліфтинг. Фотоомолодження. Плазмоліфтінг. Ін’єкції Краси. Мезотерапія.

Всі ці методики можна поєднувати, коли перед косметологом стоїть завдання зберігати обличчя клієнта поза часом. Що дає нам поєднання різних методик? Ми не виробляємо значних пошкоджень шкіри і отримуємо швидку реабілітацію пацієнта в ході курсу інтенсивних процедур.

Ми знаємо, що глибоке лазерне шліфування не тільки покращує якість шкіри, але і підтягує тканини обличчя. Але такий вплив часто дуже травматичний для шкіри. Не підготовлена ​​в шкіра може відреагувати стресом і пригніченням процесів оновлення. Легке лазерне шліфування прекрасно оновлює поверхню шкіри, але ефект підтяжки незначний. Як отримати потрібний результат омолодження?

Якщо провести комбінацію поверхневої лазерної шліфовки і ультразвукової підтяжки шкіри, то ми зможемо отримати підтяжку і відновлення шкіри, дбайливо впливаючи на неї. Результат омолодження більш фізіологічний: у шкіри є час відновитися і відреагувати на косметологічний вплив. Девіз сучасної косметології – омолодження шкіри має бути фізіологічним.

Ваш косметолог, в залежності від стану вашої шкіри і від того, які процедури вже були зроблені раніше, розробить для вас стратегію вашого омолодження з використанням комбінації декількох процедур інтенсивної косметології і підготовчих косметологічних процедур.

В результаті підтяжка і поліпшення якості шкіри обличчя не потребує тривалої соціальної ізоляції і порушення звичного вам ритму життя.

Не всім пацієнтам можна рекомендувати лазерні і апаратні косметологічні відходи. Але ефект омолодження можна отримати, комбінуючи хімічні пілінги і мезотерапію. Звертайтеся на консультацію до досвідчених косметологів.