048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Ліфтинг аптос

Ліфтінг АПТОС

Ліфтинг АПТОС – одна з методик в естетичній медицині. Вона застосовується за показаннями, поряд з іншими методиками інтенсивної косметології для омолодження зовнішності. Цей ліфтинг має свої переваги і свої обмеження. Ефект від правильно застосованого ліфтингу зберігається від 2 до 5 років. Ця методика може бути прикордонної між терапевтичної косметології та пластичною хірургією і відстрочити необхідність в хірургічному омолодженні обличчя. Детальніше про ліфтинг і його можливості в вашому конкретному випадку ви зможете дізнатися на безкоштовній консультації в медичному центрі Моцарт.

Цю процедуру проводять як косметологи, так і пластичні хірурги. Для того щоб застосовувати методику ліфтингу Аптос лікар зобов’язаний пройти спеціальне навчання і мати відповідний сертифікат. У центрі Моцарт працює сертифікований тренер компанії – досвідчений лікар дерматокосметолог, який не тільки 4 роки застосовує цю методику для омолодження своїх пацієнтів, але і проводить навчання українських фахівців від імені компанії. Катерина Едуардівна Мовчан проходила навчання ліфтінгу Аптос безпосередньо у засновника цієї методики московського пластичного хірурга Суламанідзе М. Більше 10 років метод підтяжки обличчя за допомогою ниток АПТОС використовується в Росії і 48 країнах світу.

У медичному центрі Моцарт застосовуються:

Хірургічні нитки – це нитки з поліпропілену, які вводяться не глибше підшкірно-жирового шару. Шкірні покриви при цьому отримують міцний додатковий каркас, а нерви і основні судини при цьому не травмуються. Нитки АПТОС бувають гладкими, а також з конусами і насічками, які дозволяють матеріалу міцно фіксувати тканини. Застосовується такий вид ліфтингу в місцях вираженого птозу – до них відносяться носогубні складки, овал обличчя, область підборіддя, верхніх повік. Ефект триває – до 5 років.

Біодеградіруючи – в цьому випадку APTOS нитки виконані з капролака, в складі якого є L-молочна кислота. Цю серію ниток ще називають косметологічною або «біоніті», а лінійка продукції представлена ​​такими різновидами, як Excellence, Nano, LightLift. На цих нитках робляться насічки, завдяки яким вони надійно кріпляться прямо під шкірою. Час, біодеградації вводиться матеріалу в тканинах становить від 3 місяці до 1 року. Термін використання – до 2 років.

APTOS Needle – застосовуються тільки в хірургії, так як виконуються з стійкого матеріалу і щільно кріпляться до тканин в місцях з невеликими розрізами. Зазвичай такий вид  ліфтингу проводиться від волосистої частини голови у пацієнтів з вираженими віковими змінами (від 50 років і вище).

Кожна нитка окремо вводиться за допомогою спеціальної канюлі, а сама процедура займає від 20 до 50 хвилин, що залежить від кількості ниток.

Зони для застосування підтяжки АПТОС:

  • Носогубні борозни і глибокі складки.
  • Область підборіддя.
  • Зони декольте і шиї.
  • бровні дуги і область верхньої повіки.
  • Область вилиць і щік.
  • Зона навколо очей.
  • Куточки губ.
  • Область вух.
  • Зона живота, стегон, рук і грудей.

Підтяжка обличчя нитками APTOS проводиться в умовах хірургічної центру або у лікаря-косметолога, але процедура в будь-якому випадку не вимагає госпіталізації та перебування в стаціонарі. Весь реабілітаційний період займає в середньому від 2 тижнів до 1 місяця.

Відразу після введення можуть з’явитися набряки, синці і нерівності, які через 3-5 днів зникають.