048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

PRP-технології

PRP-технології

Зберігати естетичну привабливість і виглядати незалежно від віку молодо і доглянуто – одне з негласних вимог сучасного світу. Саме тому люди не шкодують часу і коштів, вдаючись до різних препаратів і процедур, спрямованих на підтримку краси шкіри. І поки одні намагаються боротися зі зморшками і пігментними плямами, впливаючи лише поверхово, інші повертають час назад, використовуючи інноваційні розробки з PRP – технології, методу плазмоліфтінга.

Шкіра людини може розповісти про його вік, спосіб життя, звички і навіть характер куди більш красномовно, ніж він сам. Будучи найбільшим і одним з найбільш важливих органів тіла людини, вона відіграє важливу роль в життєдіяльності організму і здійснює ряд складних фізіологічних функцій. Щодня шкіра приймає на себе «удар» агресивного впливу навколишнього середовища, бореться з патогенними мікроорганізмами, розтягується і стискається, підтримує терморегуляцію організму. Результатом всього цього стають зміни в еластичності, щільності, зволоженості, пігментації шкірних покривів.

Методика плазмоліфтінга дозволяє впливати на глибокі шари шкіри, запускаючи природні процеси регенерації і омолодження, що призводить до значного поліпшення її стану.

Процедура Плазмоліфтінг впливає на всі тканини організму зсередини: загальмовує процеси старіння і в’янення шкіри, прискорює загоєння різних ушкоджень, омолоджує і живить клітини, борючись зі рубцями, акне, пігментними плямами, зморшками, в’ялістю і сухістю шкіри.

Плазмоліфтінг – це ін’єкційна процедура, що передбачає підшкірне введення збагаченої тромбоцитами плазми власної крові пацієнта. Використання даної методики дозволяє відновити м’які тканини обличчя, шиї, декольте і кистей рук за допомогою прихованих ресурсів організму. Тромбоцити, які отримує в ході процедури плазма, містять фактори росту, що відповідають не тільки за згортання крові, а й за регенерацію і зростання молодої тканини.

Ефект процедури плазмоліфтінгу обличчя.

Під час процедури Плазмоліфтінгу обличчя в зону лікування вводиться багата тромбоцитами плазма і як наслідок в цій ділянці ліквідується недолік кисню і вологи, тому лущення шкіри усувається після першої ж процедури, а також відбувається стимуляція синтезу колагенових і еластинових волокон, які відповідають за пружність шкіри і красивий овал обличчя.

За допомогою процедури Плазмоліфтінг в косметології досягаються наступні ефекти відновлення природної краси і здоров’я:

шкіра очищається від пігментних плям,

  • поліпшується колір обличчя,
  • усуваються мімічні зморшки,
  • процеси старіння загальмовуються,
  • відбувається глибоке зволоження та живлення шкіри,
  • поліпшується тургор шкіри, підтягується овал обличчя,
  • зникають акне і постакне,
  • рубці, шрами стають менш помітними,
  • відбувається реабілітація шкіри після надмірної інсоляції (сонячного впливу),
  • прискорюються процеси відновлення шкіри після лазерного або хімічного пілінгу.