048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Пілінги

Пілінги

Пілінги Skin Tech (Іспанія) – комбіновані хімічні пілінги на основі ТСА. До їх складу входять допоміжні кислоти, які вирішують кожне своє завдання омолодження шкіри.

Процедура Skin Tech-пілінг включає в себе не тільки новітні технології проведення пілінгу, а й спеціально розроблені для домашнього догляду крема, які поліпшують дію пілінгів. Сама процедура складається з нанесення розчину для пілінгу, і потім високоактивної постпілінгової маски. Маска надає потужну регенеруючу дію, забезпечуючи ефективність і безпеку процедури.

Вартість пілінга для обличчя. – від 800 грн.

СКЛАД кислот поверхневого Easy Droxy Complex Peel (1200 грн):

Гликолева – регенерація і стимуляція клітин. Має здатність зменшувати гіперпігментацію.

Молочна – відлущувальну, зволожуючу і омолоджуючу дію.

Лимонна – антиоксидантну, відбілюючу і бактерицидну дію, а також боротьба з вільними радикалами;

Саліцилова –  протизапальну і відлущувальну дію.

Коєва – пригнічує активність тирозинази, зменшує знебарвлення. Введена для боротьби з пігментацією.

Показання:

 • Фотостаріння і профілактика пошкодження шкіри через надмірний вплив на UVA / UVB,
 • Поверхневі зморшки,
 • Ламкість шкіри,
 • Шкіра курця, тьмяність і схильність шкіри до акне,
 • Сухість шкіри.

Протипоказання:

 • Алергія на будь-який з компонентів.
 • Пошкодження шкіри і ознаки шкірних інфекцій.

Курс: від 3х процедур протягом місяця.

Акція – при проведенні курсу процедур пацієнту надається разова знижка 10% на одну з зволожуючих постпілінгових процедур на вибір: на процедуру біоревіталізації або на процедуру гідродерміі Гіно.

Процедура сучасного пілінгу – це лікарська процедура, яка забезпечує лікаря індивідуальний і гнучкий підхід до проблеми шкіри клієнта. Залежно від стану шкіри використовуються пілінг-препарати різного ступеня інтенсивності для лікування акне, омолодження або освітлення шкіри. На всьому протязі ведення пацієнта косметолог спостерігає за реакцією шкіри і може вчасно скорегувати метод впливу на шкіру.

Вірний за показаннями проведений пілінг створює ефект поступового малопомітного відлущування шкіри шар за шаром. В цей час в шкірі активізуються міжклітинні комунікації і передача в клітинні протеїни сигналу про надходження в них активних компонентів, що сприяють регенерації шкіри.

Пілінг обличчя – це отшелушевання верхнього ороговілого шару шкіри з метою поліпшення її стану. Завдяки цій процедурі відновлюється рівний тон шкірного покриву, активізуються процеси регенерації. Результатом будь-якого пілінгу буде рівна, гладка шкіра, на якій стануть менш помітними дрібні зморшки, нерівності.

Пілінг поверхневий

Mandelac C (Мигдальний пілінг)

Мигдальна кислота 20%

Лимонна кислота 30%

Пілінг омолоджуючий для жирної, проблемної пористої шкіри (нанесення – до 5 шарів)

При делікатному нанесенні (в 1-2 шари) – для омолодження нормальної шкіри.

Після пілінгу може бути легке лущення окремих зон шкіри обличчя.

Домашній догляд – в перші дні – крем SilkSes після будь-якого пілінгу (30 мл), потім зволожуючий догляд (Алое Гель 50 мл)

Для досягнення високого результату необхідна предпілінгова підготовка препаратами з мигдальною кислотою в домашніх умовах.

Ретиноловий пілінг з вітаміном С ( «Жовтий пілінг»)

Надає могутню омолоджуючу дію.

Витами С – потужний антиоксидант, посилює синтез колагену.

Рекомендований курс 5-12 процедур

Періодичність 1 раз в два тижні.

Після пілінгу може бути легке лущення окремих зон шкіри обличчя.

Домашній догляд – в перші дні – крем SilkSes після будь-якого пілінгу (30 мл), потім зволожуючий догляд (Алое Гель 50 мл)

Для досягнення високого результату необхідна предпілінгова підготовка препаратами з мигдальною кислотою в домашніх умовах.

Азелаіновий пілінг (лікування вугрової хвороби)

Володіє кератолітичною, бактеріостатічною дією.

Показання: акне, розацея, гіперкератоз, гіперпігментація, врослі волосся, фолікуліти). Наноситься на 12 годин. Змивається в домашніх умовах.

Після пілінгу може бути легке лущення окремих зон шкіри обличчя.

Серединний хімічний пілінг Peelosophy для в’янучої шкіри.

М’яке проникнення косметичних складів обумовлює щадний вплив на шкіру, що дає очищення серединного рівня. За ефективністю ця процедура дуже дієва, і при цьому вона не травмує шкіру. Серединний пілінг пропонується людям з явно вираженими ознаками фотостаріння шкіри і тим, у кого є пігментація шкіри серединного рівня, також застосовується при лікуванні розтяжок.

Пілінг Peelosophy для проблемної шкіри.

Цей пілінг помітно вирівнює структуру шкіри, знімає запалення і подразнення, розсмоктує глибокі інфільтрати і акне. Процедура є пусковим механізмом для відновлення активного виробництва колагену і еластину.(В рамках програми «Здорове покоління»)

Ефект після пілінгів:

 • розгладження глибоких зморшок;
 • розгладження дрібних зморшок;
 • глибоке зволоження шкіри;
 • поліпшення кольору обличчя;
 • підтяжка шкіри;
 • вирівнювання рельєфу шкіри;
 • звуження пор.

Хімічний пілінг – ефективний інструмент в руках досвідченого косметолога. Він застосовується для підтримки зрілої шкіри в хорошому стані, для ефективного догляду за шкірою, що в’яне. Пілінг стимулює в шкірі обмін речовин і синтез білкових молекул.

Найбільший ефект відновлення шкіри мають ті пілінги при яких практично повністю видаляється верхній шар шкіри – епідерміс – це різні види глибоких пілінгів.

Лазерний пілінг або лазерне шліфування – найсучасніший і безпечний вид пілінгу. Відсутність контакту інструменту з шкірою і регульована глибина впливу зводять до мінімуму можливі ускладнення.

Лазерна шліфовка – це хірургічна процедура, яка проводиться з дотриманням всіх правил косметології: обстеження пацієнта, спеціальна підготовка шкіри, перев’язки: шкіра покривається спеціальними водозберігаючими гелями, що забезпечують загоєння.

Показання для лазерного пілінгу:

мережа дрібних зморшок

«Гусячі лапки»

шкіра виду «печене яблуко»

зморшки на лобі

рубці після вилікування вугрової хвороби

неглибокі розтяжки на шкірі

фототравма

Точний механізм розгладження шкіри, який спостерігається після глибокого пілінгу залишається неясним. Певну роль тут відіграє розростання білкових молекул сполучної тканини у відповідь на пошкодження шкіри і загальне стимулювання процесів відновлення шкіри (активація ферментів, які руйнують старіючий колаген, посилення синтезу нового колагену, посилене ділення клітин).

З використанням сучасної техніки, почервоніння на шкірі, яка до недавнього часу відлякувала пацієнтів від вибору на користь лазерної шліфовки, тепер зберігається на шкірі від 3 до 7 днів. Ефект розгладження і підтяжки шкіри формується протягом 3 місяців, хоча вже через тиждень після процедури пацієнти відзначають значне поліпшення зовнішнього вигляду шкіри. Підвівши підсумки, відзначимо, що естетична медицина стрімко розвивається, дозволяючи жінкам підтримувати себе в тому віці, який їм подобається, довго не вдаючись до пластичних операцій.