048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Інтимна контурна пластика

Інтимна контурна пластика

ЖІНОЧА КРАСА ТА ЗДОРОВ’Я: ІНТИМНА КОНТУРНА ПЛАСТИКА

Про це не прийнято поширюватися і говорити прилюдно, але інтимна контурна пластика в гінекології для багатьох жінок стає єдиним способом позбутися від комплексів щодо зовнішнього вигляду і стану власних статевих органів. Більш того, якщо подібні проблеми існують, з ними не прийнято звертатися навіть до гінекологів. Тим часом естетика статевих органів, дійсно, задовольняє далеко не всіх жінок.

Причинами цього можуть бути вроджені аномалії, деформація тканин в результаті пологів, гормональних або вікових змін, травм і т. Д. Комплекси з приводу «каліцтва» цієї частини тіла можуть привести до психологічної скутості і навіть довести жінку до психічного розладу. Плюс, порушення подібного роду помітно відбиваються на інтимному житті, аж до того, що жінки перестають відчувати задоволення від занять сексом і стають фригідними.

Адже позбутися від цього так просто! І нічого ганебного або, тим більше, страшного насправді в інтимній пластиці немає! Контурна пластика статевих органів така ж звичайна процедура, як і корекція форми носа, збільшення обсягу губ або омолодження шкіри.

Тим більше, що самі гінекологи все частіше рекомендують своїм пацієнткам скористатися послугою косметологів в цьому напрямку, і включають інтимну пластику в комплекс терапевтичних процедур, спрямованих на підтримку фізичного і психологічного здоров’я жінки.

Що таке інтимна пластика?

Інтимна контурна пластика – це самостійний напрям естетичної медицини, що дозволяє вирішувати величезний спектр проблем. Процедура корекції зовнішніх статевих органів малотравматична, безпечна і абсолютно безболісна.

Виконується шляхом введення в певні точки філерів гіалуронової кислоти, завдяки чому вдається усунути деформацію статевих органів, поліпшити їх стан, змінити обсяг, омолодити тканини.

Сьогодні дана методика застосовується для досягнення наступних ефектів:

Корекція об’єму і форми великих і малих статевих губ (збільшення / зменшення, усунення вродженою чи набутою асиметрії).

Відновлення пружності і щільності тканин статевих органів, які можуть стати в’ялими і втратити еластичність в результаті різкого схуднення, після пологів, внаслідок гормонального дисбалансу або вікових змін.

Поліпшення харчування тканин, усунення відчуття сухості і підвищення зволоженості слизової шляхом нормалізації водного балансу і місцевих обмінних процесів.

Крім цього, контурна пластика інтимних зон використовується як додаткова процедура при проведенні інших пластичних операцій. В даному випадку її завданням стає більш тонка корекція і поліпшення загоєння прооперованих тканин в реабілітаційний період.

 

Інтимна контурна пластика виконується абсолютно безболісно. Наркоз при проведенні процедури не потрібен. Пацієнтка почуває себе цілком комфортно і не відчуває больових відчуттів від ін’єкцій препаратів гіалуронової кислоти завдяки поверхневої анестезії, яку фахівець робить на початку процедури.

Контурна інтимна пластика. Перевага методики полягає також в її безпеки. Процедура проводиться в стерильних умовах кабінету косметолога-дерматолога, весь інструмент (шприци) – одноразові , філери не викликають алергії, так як гіалуронова кислота є природним компонентом шкіри.

Крім того, інтимна пластика завжди виконується індивідуально і в разі потреби можна буде провести повторну процедуру або докоррекцію, оскільки з часом гіалуронова кислота засвоюється організмом і виводиться природним шляхом.

Позитивним моментом є також короткостроковість процедури. В середньому контурна інтимна пластика триває не більше години і не вимагає тривалого відновного періоду.

ЕТАПИ ПРОЦЕДУРИ

Перед тим як виконати інтимну контурну пластику, необхідно пройти стандартне медичне обстеження і здати ряд базових аналізів. Це допоможе уникнути ризику розвитку запальних процесів, інших ускладнень і побічних ефектів.

Напередодні сеансу бажано видалити всі волоски в інтимній зоні. Використовувати для цього можна будь-який, зручний для вас, спосіб.

Перед введенням препаратів-філерів на шкіру пацієнтки за допомогою спеціальних кремів, гелів або спреїв наноситься аплікаційна анестезія. Всі подальші маніпуляції фахівця не завдають незручностей і проходять абсолютно не боляче.

Препарати гіалуронової кислоти при проведенні інтимної контурної пластики можуть вводитися в різні зони інтимної області:

– в великі або малі статеві губи;

– в клітор (відновлення форми та об’єму органу, усунення роздратування і сухості тканин, поліпшення тонусу клітора);

– в точку G (відновлення пружності, поліпшення відчуттів від стимуляції, усунення сухості тканин, нормалізація функцій залоз на слизовій).

Реабілітація після інтимної контурної пластики практично нічим не відрізняється від відновного періоду після звичайної контурної пластики. Пару днів після процедури може відчуватися легкий дискомфорт в області зовнішніх статевих органів, на шкірі і слизових можлива поява набряків, які проходять максимум через 4 дня. Якщо в точках уколів з’являться синці, вони також зникнуть самостійно протягом тижня. Через 7 днів можна буде оцінити результати проведеної операції і при необхідності виконати докоррекцію.

В результаті введення спеціальних філерів можна домогтися не тільки поліпшення естетики статевих органів, а й підвищити сприйнятливість рецепторів до стимуляції, що забезпечить більш яскраві, гострі емоції під час сексу. Враховується також те, що завдяки поліпшенню щільності і наповненості тканин посилюються тактильні відчуття в процесі сполучення.

Це сприяє тіснішому контакту вагіни з статевим членом, в результаті чого сексуальне життя стає гармонійною і наповнюється новими нотками задоволення.

Фахівці

Олена Олексіївна Лугунова

Акушер-гінеколог вищої категорії