048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Протезування

ПРОТЕЗУВАННЯ

ПРОТЕЗУВАННЯ – відновленням тканин зуба, заміщенням втрачених зубів, відновленням структури та функції жувального апарату. Вставлені замість втрачених зубів стоматологічні конструкції, що частково або повністю замінюють зубний ряд, отримали назву зубні протези.

ПЕРЕВАГИ ПРОТЕЗУВАННЯ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ DR.MOZART

1.Кваліфіковані фахівці вищої категорії, які виконують повноцінну попередню діагностику та проводять процедури згідно з сучасними методиками, завдяки чому вдається досягати оптимальних результатів, що відповідають очікуванням пацієнтів.
2. Сучасне обладнання та матеріали – наш медичний центр оснащений найновішим обладнанням та матеріалами європейського класу, що також позитивно відбивається на результатах.
3.Атмосфера – в «Dr.Mozart» на вас завжди чекають привітні та усміхнені співробітники, сучасний інтер’єр та багато іншого.

ВИДИ ПРОТЕЗУВАННЯ:

1. Незнімні.Це конструкції, які впроваджуються у кісткову систему та встановлюються на тривалий період. Їхній термін служби може вимірюватися десятками років. Коли виконується протезування зубів, види коронок підбираються індивідуально – металеві, керамічні, металокерамічні конструкції, вироби із оксиду алюмінію або діоксиду цирконію.
2. Знімні.Такі протези пацієнт може знімати та встановлювати самостійно. Для їхньої фіксації можуть використовуватися присоски або спеціальні креми.
3. Вініри та безметалловая кераміка.Остання використовується при непереносимості пацієнтом металу. Вініри застосовують у випадках, коли корінь зуба здоровий, а коронка має значні дефекти.
На прийомі фахівець ознайомить вас із тим, які існують види протезування зубів. Фото різних конструкцій ви можете знайти на тематичних інтернет-ресурсах. Після обстеження стоматолог підбере оптимальний вид протеза та проведе відновлення зубного ряду.

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ

У медичному центрі “Dr.Mozart” використовуються сучасні апаратні методики та ефективні лікарські засоби.

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР Dr.Mozart

Запрошуємо вас відвідати консультацію у медичному центрі «Dr.Mozart». Фахівець проведе ретельний огляд, відповість на питання, що вас цікавлять, і підбере для вас найбільш ефективний метод вирішення естетичних завдань.

Фахівці

Дімов Олександр Ігорович

Лікар стоматолог-ортопед, терапевт

Киричок Дмитро Олександрович

Стоматолог-ортопед, терапевт, хірург