Ендоскопічна діагностика Анатомічно наші вуха, горло і ніс влаштовані так, що велика їх частина прихована. Провести повноцінне дослідження, використовуючи рефлектор, носові, гортанні дзеркала та інші традиційні засоби просто неможливо. Змінити ситуацію і вивести лор-діагностику на якісно новий рівень дозволило застосування ендоскопічних технологій. Абсолютним стандартом сучасної отоларингології є ендоскопічна діагностика. Вона дозволяє безболісно, максимально інформативно і безпечно (відсутність опромінення та іншого…
Усунення поліпів носа Прийом проводить лікар оториноларінголог, хірург. Поліпи є доброякісні новоутворення, які утворюються в результаті набряку і розростання обмежених ділянок слизової оболонки порожнини носа і придаткових пазух. Поліпи утворюються не просто так. Це реакція слизової оболонки на хронічне подразнення. Процес утворення поліпів можна образно порівняти з появою пухиря і мозолі на нозі при носінні незручного взуття. Існує 3 подразника,…
Лікування вазомоторного і гіпертрофічного риніту Прийом проводить лікар оториноларінголог, хірург. Порожниною носа є тунель грушоподібної форми. По центру тунелю проходить перегородка носа, що розділяє його на дві половини. На бічних стінках знаходяться носові раковини - це своєрідні складки, що мають кісткову основу і покриті слизовою оболонкою. Розрізняють нижні, середні і верхні раковини. Слизова оболонка, що покриває носові раковини, містить в…
Лікування аденоїдів. Холодноплазмена аденотомія Надмірно збільшена (гіпертрофована) лімфоїдна тканина, яка складає основу носоглоткової мигдалини, знайома багатьом під грізним словом «аденоїди». Часті застуди, утруднене носове дихання, дихання ротом, часті отити (запалення середнього вуха) нерідко є наслідком аденоїдної вегетації або гіпертрофії носоглоткової мигдалини. Це одне з найбільш поширених лор захворювань, яке зустрічається не тільки у дітей, але і у дорослих. Лікувати чи…
Корекція носової перегородки Ендоскопічна септопластика Викривлення носової перегородки є однією з проблем, що найбільш часто зустрічаються. Не завжди помітна зовні деформація (бічні зміщення, гребені, шипи) перегородочного хряща призводить до утруднення носового дихання, постійному нежиті або затяжним запальних захворювань, таким як синусити, гайморити і ін., Може стати причиною зниження слуху і головних болів, зниження фізичної і розумової активності. Відновити анатомічно правильне…
Дитяча отоларингологія З захворюваннями вуха, горла і носа людина неминуче стикається протягом свого життя. І це не дивно адже саме слизова оболонка, що покриває внутрішню частину0 цих органів, однією з перших зустрічається з вірусами і хвороботворними патогенами. Дитячий організм дуже схильний до їх впливу. Особливістю маленьких пацієнтів є те, що ні не завжди можуть сформулювати, що у них болить або,…