048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Трихологія

DR. MOZART

Трихологія

У Вас випадає волосся, з’явилася лупа, турбує свербіж шкіри голови, тоді Вам слід записатися на прийом до лікаря трихолога. У нашому медичному центрі ви отримаєте консультацію лікаря – трихолога при необхідності можете здати аналізи, отримати консультації суміжних фахівців (гінеколога, отолярінголога). Після детального збору анамнезу, аналізу лабораторних досліджень, лікар виробляє дослідження на цифровий мікровідеокамер Aramo (Корея). Камера дозволяє досліджувати стан волосяного фолікула, судин, шкіри голови, наявність запальних або атрофічних процесів. Все це можливо робити використовуючи спеціальні лінзи зі збільшенням в 60,200 і 1000 разів. Для уточнення діагнозу пацієнту можуть бути рекомендовані додаткові дослідження, такі як, аналіз крові, дослідження гормонального фону, судинна доплерографія, спектральний аналіз волосся на вміст основних мікроелементів, що дозволяє призначити саме ті елементи, які в дефіциті. У найбільш труднодіагностіруемих випадках ми проводимо гістологічне дослідження.
Всі отримані дані аналізуються і лікар робить свій висновок про можливі причини випадіння та розробляє алгоритм вирішення проблеми.

У нашому медичному центрі після постановки діагнозу ми проводимо комплексне лікування:
– це призначення фармакологічних препаратів
– процедур мезотерапії
– ПРП терапії
– правильно підібраного зовнішнього лікування і засобів по догляду за волоссям
– фізіопроцедур на інфрачервоному лазері (VITALAZER) Німеччина

Первинна консультація – це Ваше перше знайомство з лікарем дерматологом-трихологом. Позитивний результат, залежить від багатьох факторів, де напевно, найголовнішим є ваш емоційний настрій, довіра і бажання домогтися позитивного результату.