048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Лазерна дерматологія

DR. MOZART

Лазерна дерматологія

Омолодження лазером.
Тільки СО2-лазерна шліфовка володіє унікальним ефектом підтяжки шкіри!

Загальновизнаним досягненням в області косметичної хірургії є застосування лазера. Застосування лазерної техніки дозволяють ефективно усувати зморшки шкіри обличчя, шиї і області декольте. СО2-лазерна шліфовка володіє унікальним ефектом підтяжки шкіри! Лазерна cистема UltraPulse Encore – це золотий стандарт лазера. Дана СО2-технологія короткого імпульсу високої енергії UltraPulse є найбільш краща в естетичної дерматології. Багато в чому галузі використання даної технології були розширені за рахунок великого Обощение досвіду нашої роботи за цим методом.

Лазерна епіляція в медичному центрі «Моцарт»
безпечний і гарантований спосіб видалення волосся назавжди. Процедуру виконують тільки лікарі.

Епіляція лазером – найбільш сучасний, що протікає безболісно метод видалення волосяного покриву. У центрі «Моцарт», для проведення процедур даного роду, застосовується олександритовий лазер нового покоління GentleLase Candela (USA). Дана лазерна система завоювала дуже велику популярність у світових косметологів. Вона є загальновизнаним «золотим стандартом» систем епіляції, оскільки видаляє волосся практично назавжди (підтверджено сертифікатом FDA).

Під час проведення процедури в нашій центру використовують хладонового систему охолодження шкіри, за рахунок чого ми знижуємо до мінімуму всі можливі неприємні відчуття.

Видалення волосся при всіх типах шкіри і на будь-якій ділянці тіла. Кваліфікація фахівців і найсучасніше обладнання дозволяють проводити процедури в будь-який час року.

Косметична корекція рубців