048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Омолоджуюче лазерне шліфування

Омолоджуюче лазерне шліфування

Тільки СО2-лазерна шліфовка володіє унікальним ефектом підтяжки шкіри!

Загальновизнаним досягненням в області косметичної хірургії є застосування лазера. Застосування лазерної техніки дозволяють ефективно усувати зморшки шкіри обличчя, шиї і зони декольте. СО2-лазерна шліфовка володіє унікальним ефектом підтяжки шкіри! Лазерна cистема UltraPulse Encore – це золотий стандарт лазера. Дана СО2-технологія короткого імпульсу високої енергії UltraPulse є найбільш краща в естетичної дерматології. Багато в чому галузі використання даної технології були розширені за рахунок великого  досвіду нашої роботи за цим методом.

Найбільш популярними послугами цієї сфери косметології є:

омолодження обличчя лазером;
косметична корекція рубців

NEW! Лазерне омолодження Light – омолодження обличчя, шиї і зони декольте

Іноді для кращого омолодження обличчя ми проводимо комбінацію високотехнологічних процедур – поєднання легкої лазерної шліфовки і апаратного ліфтингу. Підтяжка і поліпшення шкіри відбувається в зоні комфорту. Дбайливо і результативно.

Серединний лазерний пілінг – CO2

Процедура омолодження обличчя і шиї. При цьому відбувається видалення тонких і середніх зморшок, пігментних плям, приведення в тонус шкіри. Домашній догляд 7 днів.

Глибока лазерне шліфування Max FX

Омолодження та лазерна підтяжка шкіри обличчя. Усуває всі класи зморшок і пігментні плями, відновлює природний колір шкіри. Домашній догляд до 2-х тижнів. Омолоджуючий ефект зберігається протягом 5 – 7 років. Мета лазерної шліфовки проста: замінити в’ялу, змінену зморшками і пігментними плямами шкіру нової, молодої шкірою. Лазерна система UltraPulse, шар за шаром, ніжно і точно випаровує змінену шкіру. Під час процедури лазер стимулює колагенові волокна, підтягуючи їх, що робить шкіру пружною.

Фахівці

Сергій Михайлович Вороновський

Лікар вищої категорії дерматолог