048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Лазерне шліфовування постакне

Лазерне шліфовування постакне

Перед процедурою завжди проходить консультація та обстеження. Професійна консультація у фахівця відділення лазерної дерматології центру Моцарт, дасть відповіді на всі питання. Пацієнти з глибокими і широкими після вугревими рубцями повинні бути орієнтовані на необхідність в 2-4 лазерних шліфуваннях.

Мета лазерної шліфовки усунути або поліпшити залишкові прояви рубців після вугрів. Лазер шар за шаром випаровує рубці після вугрів. Шліфування проводиться під точним контролем глибини обробки, швидко, практично безкровно. Процедура може бути виконана під місцевою анестезією, якщо необхідно обробити обмежені області, в той час як повне шліфування обличчя зазвичай виконується під загальною анестезією.

Найближчі кілька днів після лазерної шліфовки пацієнтів може турбувати набряк шкіри і помірна болючість. В перші дні пацієнтам рекомендується приймати всередину медикаменти для профілактики інфекції, зменшення набряку та больових відчуттів, поліпшення харчування шкіри. Акуратне виконання рекомендацій Вашого лікаря зведе до мінімуму післяопераційний дискомфорт. Перші 7-14 днів після шліфування можуть застосовуватися спеціальні пов’язки і / або захисні мазі. Пацієнтам з глибокими і виступаючими над рівнем шкіри рубцями рекомендований спеціальний догляд за шкірою в період з 14 по 21 день після шліфування.

Надалі призначається полегшений догляд за шкірою з використанням зволожуючих і сонцезахисних засобів зовнішнього застосування. Догляд за молодою шкірою може бути доповнений засобами для профілактики зайвої пігментації. З 2-3 тижнів рекомендована тональна косметика для маскування рожевого відтінку шкіри. Відновлення кольору шкіри після глибокої лазерної шліфовки проходить протягом 4-12 тижнів. Якщо необхідне повторне шліфування, то воно може бути проведене через 9-12 місяців після першої процедури.

Фахівці

Сергій Михайлович Вороновський

Лікар вищої категорії дерматолог