048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Ендоскопічна діагностика

Dr Mozart Med Odessa

Ендоскопічна діагностика

Анатомічно наші вуха, горло і ніс влаштовані так, що велика їх частина прихована. Провести повноцінне дослідження, використовуючи рефлектор, носові, гортанні дзеркала та інші традиційні засоби просто неможливо.

Змінити ситуацію і вивести лор-діагностику на якісно новий рівень дозволило застосування ендоскопічних технологій. Абсолютним стандартом сучасної отоларингології є ендоскопічна діагностика.

Вона дозволяє

  • безболісно, максимально інформативно і безпечно (відсутність опромінення та іншого негативного впливу на тканини) досліджувати лор-органів, включаючи недоступні при звичайному огляді ділянки
  • Максимально точно поставити діагноз або деталізувати вже поставлений
  • Можливість виявлення патології на ранній стадії
  • Контролювати етапи і ефективність проведеного лікування. Під час кожного обстеження обов’язково ведеться відеофіксація, що дозволяє в будь-який час, і навіть через рік, порівняти стан пацієнта до, в процесі і після лікування.

Ендоскопічна діагностика показана навіть дітям. Вони сприймають її абсолютно комфортно як гру.

Тривалість процедури: 15-20 хвилин.

Проведення ендоскопічної діагностики не вимагає спеціальної підготовки.

Запорукою успішного лікування є виявлення причини викликання хвороби, правильно поставлений діагноз. Саме тому в практиці ендоскопічна діагностика є невід’ємною складовою обстеження пацієнта.

Фахівці

Олександр Ігорович Ямполь

Хірург-оториноларинголог