048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

РУЧНИЙ МАСАЖ ТІЛА

РУЧНИЙ МАСАЖ ТІЛА

Ручний масаж тіла – набір прийомів фізичної дії на підшкірні та м’язові тканини людського тіла. Ця форма масажу є найпоширенішою і найбільш затребуваною, попри використання апаратних методик. В рамках процедури ручного масажу досвідчений фахівець має можливість вирішувати безліч індивідуальних проблем пацієнта. Ця методика дозволяє проводити корекцію фігури, усувати целюліт, прискорювати відновлення після травм та хвороб, покращувати кровообіг, стимулювати лімфоток.

ПЕРЕВАГИ ПРОЦЕДУРИ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ DR.MOZART

Повноцінний курс ручного масажу дозволяє вирішувати безліч проблем як естетичного характеру, так і проблем, пов’язаних зі здоров’ям. Масажні практики дуже універсальні, застосовуються як за медичними показаннями, так і за особистим бажанням пацієнта. Однак, для досягнення бажаного результату важливо звертатися до досвідченого та кваліфікованого масажиста.
При зверненні до медичного центру «Dr.Mozart» кожен пацієнт може розраховувати на низку переваг, серед яких ключовими є:
1.Фахівці – у нашому медичному центрі працює Еленберг Естер Ерастівна – кваліфікований масажист, лікар фізіотерапевт з багаторічним досвідом, який індивідуально підбере підхід до вирішення проблеми кожного пацієнта, обираючи оптимальну масажну техніку.
2.Варіативність – масажисти в «Доктор Моцарт» досконало володіють різними масажними техніками, що дозволяє справлятися з безліччю патологій та порушень, роблячи масаж універсальним інструментом.
3.Комфорт – у нашому медичному центрі на вас чекає сучасний інтер’єр, нові масажні столи, привітний та професійний персонал. Сукупність цих та інших критеріїв дозволяє пацієнту почуватися комфортно і сприяє поліпшенню настрою.

ВИДИ РУЧНОГО МАСАЖУ

Як вже було сказано раніше, ручний масаж тіла – це безліч методик, умілий вибір яких дозволяє вирішувати різні проблеми. Йдеться як про комплексний масаж, так і про опрацювання локальних ділянок тіла. У медичному центрі «Доктор Моцарт» працюють лікарі, які виконують такі види масажу:
1.Точковий масаж – масажист точково опрацьовує окремі ділянки тіла, що дозволяє вирішувати локальні проблеми. У рамках точкового масажу застосовується кілька методик: тибетський “Шіацу” або корейський “Су-Джок”.
2.Спортивний – ідеальний варіант для опрацювання структур зв’язкового апарату, м’язових тканин, сухожиль, нервових центрів.
3. Антицелюлітний масаж – дозволяє ефективно усувати ненависну «апельсинову кірку» на сідницях та інших ділянках тіла, активізувати метаболічні процеси в підшкірно-жировому прошарку.
4.Лімфодренажний масаж – має на меті вплив на лінії тіла за напрямом лімфотоку, що дозволяє нормалізувати роботу лімфатичної системи.
5.Для вагітних жінок – цей вид масажу спрямований на усунення набряків, болів у ділянці нирок, зняття втоми та стресу, профілактику захворювань хребта та інших проблем, з якими стикаються майбутні мами.
6. Моделюючий масаж – ефективне рішення для усунення естетичних проблем, що дозволяє знижувати вагу, боротися з локальними жировими відкладеннями, буквально моделювати пропорції тіла.
7. Відновлюючий після травм та інсульту – даний вид масажу дає можливість пацієнтові швидше відновитись після пошкоджень, а також з більшою ефективністю відновлювати втрачені здібності.
8.Вісцеральний масаж живота – складна техніка, але в руках професіонала вона дозволяє лікувати захворювання органів, розташованих у ділянці черевної порожнини, покращувати кровообіг.
9.Гавайський «Ломі-Ломі» – головне завдання такого масажу полягає в розслабленні, позбавленні негативних думок, чому сприяють ритмічні рухи масажиста та приємна фонова музика.
10. Крім того, масажист нашого медичного центру використовує у своїй практиці власні розробки, унікальні методики ручного лімфодренажного масажу та лікування целюліту.

ОПИС ПРОЦЕСУ ПРОЦЕДУРИ

Процес проведення ручного масажу складається з кількох послідовних кроків:
1.Консультація масажиста, під час якої фахівець фіксує скарги, проводить огляд та вибирає оптимальну техніку масажу (масаж для схуднення, відновлюючий, лімфодренажний тощо).
2. Діагностика – у деяких випадках перед початком курсу масажів пацієнту потрібно пройти ряд лабораторних та апаратних досліджень, які дозволяють виявити можливі протипоказання до конкретного виду масажу.
3. Безпосередньо сеанси масажу, які відбуваються у спеціалізованому кабінеті. Час процедур та ціна ручного масажу обговорюються на попередній консультації.

КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР

Необхідна кількість сеансів масажу встановлюються фахівцем для кожного пацієнта. Однак у більшості випадків повний курс включає щонайменше 10 сеансів.

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ

Тривалість процедури залежить від виду масажу. У середньому один сеанс займає близько 60 хвилин.

РЕЗУЛЬТАТ

Після проходження курсу ручного масажу в Одесі вдається вирішувати досить серйозні проблеми, покращується стан здоров’я в цілому, усуваються естетичні недосконалості та функціональні порушення.

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ НАШ МЕД.ЦЕНТР?

Ручний масаж в медичному центрі «Доктор Моцарт» проводять кваліфіковані фахівці, які індивідуально підберуть для вас найбільш ефективний метод вирішення естетичних завдань. На вас чекають приємні ціни, сучасне обладнання та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Специалисты

Естер Ерастівна Еленберг

Лікар-фізіотерапевт