048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Терапевтична гінекологія

Терапевтична гінекологія

Гінекологічний прийом в центрі естетичної медицини – важливий аспект роботи центру. Адже головні наші пацієнти – жінки! А жіноче здоров’я – запорука жіночої краси.

У відділенні гінекології є обладнаний спеціальною діагностичною і лікувальною апаратурою (кольпоскоп, сургідрон) кабінет для гінекологічного прийому з одноразовими витратними матеріалами. Запис до лікаря гінеколога – по телефону. Все – в режимі конфіденційності і стерильності.

Лікування ерозії шийки матки радіохвильовим методом.

Ерозія шийки матки – одне з найпоширеніших і підступних гінекологічних захворювань. Іноді, лише на профілактичному огляді жінка дізнається, що у неї є це захворювання. Ерозія шийки матки є фоновим захворюванням. При занедбаності процесу вона може перероджуватися в рак шийки матки.

До найбільш частих причин виникнення ерозії відносять статеві інфекції (генітальний герпес, вірус папіломи людини та інші), знижений імунітет, гормональні зміни, різного роду механічні пошкодження шийки матки, в першу чергу при пологах і при абортах.

Ерозія шийки матки не призводить до суттєвих змін в самопочутті жінки. Але потрібно пам’ятати, що вчасно виявлена ​​і вилікувана ерозія шийки матки у багато разів знижує ризик захворювання на рак.

Фахівці

Олена Олексіївна Лугунова

Акушер-гінеколог вищої категорії