048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Фракційне лазерне омолодження

Фракційне лазерне омолодження

Фракційний Pigment FX

Фракційне лазерне омолодження обличчя, шиї, зони декольте і кістей рук. Допомагає позбутися від пігментних плям, відновлює колір обличчя і шкіри. Догляд вдома 1-2 дня.

Фракційний Active FX

Фракційне лазерне омолодження обличчя, шиї,  декольте дозволяє поліпшити еластичність і колір шкіри, а так само позбутися від тонких зморшок. Таки чином ви можете здійснити профілактику старіння шкіри. Догляд вдома до 3-5 днів.

Фракційне омолодження таке як фракційна лазерна шліфовка або лазерний термотканивий ліфтинг – ліфтинг, який є досить контрольованим, безпечним і ефективним. Це той спосіб омолодження, Який не вимагає тривалого часу на відновлення.

Результат омолодження шкіри:

  • позбавлення від зморшок
  • підтяжка шкіри
  • згладжування рубців на шкірі, ураженої вугрями
  • усунення патологічної пігментації
  • звуження пор, відновлення рівною текстури шкіри

Протягом 3-5 днів після маніпуляцій шкіра має рожевий відтінок.

Фракційна методика обробки лазером хороша тим, що сприяє активізації реконструктивних властивостей тканини і є найбільш ощадливою методикою відновлення шкіри, ніж інші види пілінгу використовуючи лазер. Вона може бути застосована до всіх типів шкіри. До мінімуму зведений і післяопераційний період.

Заснована дана методика на ефекті фракційного фототермоліза, який полягає у використанні лазерного променя, розділеного на безліч фракцій, які зберігають свою енергію.

Після того як було проведене фракційне шліфування, шкіра легко відновлюється – запускається механізм самовідновлення шкіри.

Оновлення шкіри відбувається протягом декількох днів після процедури, в цей період коагульованої тканини заміщається новою.

Для отримання ефекту омолодження досить однієї процедури термотканевого ліфтингу, яка проводиться тільки  в Медичниому центрі dr.Mozart за допомогою багатофункціональної СО2 лазерною системи UltraPulse Encore за методикою Active FX.

Результат видно вже на сьомий день після проведення процедури. Крім зникнення всіх дрібних зморшок обличчя, відбувається видима підтяжка шкіри периорбитальной області, а далі повне оновлення шкіри. Так як в слідстві впливу лазера запускається механізм оновлення всіх клітин.

Лазерне омолодження по фракційної технології – це сучасний ефективний вплив на шкіру, без особливих витрат часу на відновлення. Його можна охарактеризувати такими факторами:

  • результати цілком передбачувані;
  • еффективність усунення пігментних порушень (сонячний Лентігінозом);
  • розгладження зморшок, завдяки перебудові структури шкіри (синтез колагену).

Можна зробити висновок, що даний метод, є безпечним засобом, переважним на сьогодні, для лікування фотопошкодження шкіри.

Специалисты

ЛІЛІЯ ІВАНІВНА ШЕЛЕМЕНЦЕВА

ЛІКАР ДЕРМАТОКОСМЕТОЛОГ

Людмила Владиславівна Юрлова

Лікар дерматокосметолог

Наталія Віталіївна Строганова

Лікар дерматокосметолог

Сергій Михайлович Вороновський

Лікар вищої категорії дерматолог