048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Лазерне шліфування розтяжок

Лазерне шліфування розтяжок

Розтяжки шкіри (стрії) – це результат розтягування шкіри. Світлі, світло-рожеві або рожеві, схожі на шрами, смужки, що вказують на слабку еластичність шкіри. Найбільш часто розтяжки виявляються на шкірі сідниць, грудей, стегон, живота, але можливо їх утворення і на інших частинах тіла. Найчастіше розтяжки з’являються у жінок, але чоловіки теж не виняток. Основні причини появи розтяжок у жінок – після пологів, ожиріння. Інші причини – статеве дозрівання, лікування гормональними препаратами та ін.

На жаль розтяжки шкіри самі не проходять. Їх можна зробити менш помітними за допомогою мезотерапії, міостімуляциі, косметологічних засобів, що містять розсмоктуючи речовини, кремів, концентратів, сироваток. Тривалість лікування становить 0,5 – 1 рік. Процедури потрібно починати якомога раніше, поки розтяжки червоного кольору, в такому випадку можна отримати хороший і швидкий результат.

Видалення розтяжок лазером є одним з кращих методів в лазерної дерматології по боротьбі з розтяжками шкіри. При шліфуванні відбувається видалення поверхневих шарів шкіри і створюється ефект її вирівнювання, що призводить до зменшення контрасту між шкірою в зоні розтяжок і сусідніми ділянками. Видалення розтяжок лазером дозволяє отримати дуже хороший косметичний ефект і в багатьох випадках зробити розтяжки на шкірі практично непомітними.

Лазерна шліфовка CO2 Lite (CO2 Лайт) проводиться для корекції розтяжок на животі та стегнах. Переваги цього шліфування дуже привабливі для пацієнтів, що ведуть активний спосіб життя. Видалення розтяжок лазером виправдано поєднувати з пластичними естетичними операціями в області живота і стегон – пластикою живота, ліпосакції живота і стегон.

Фахівці

Сергій Михайлович Вороновський

Лікар вищої категорії дерматолог