048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Видалення судин і гемангіом

Видалення судин і гемангіом

Склеротерапія і лазерне лікування судинних порушень на ногах.

Для усунення судинної сітки на ногах застосовується склеротерапія з використанням склерозонтов. Перша процедура передбачає введення в змінені вени склерозуючі речовини (склерозанти) для «склеювання» і зникнення вен. Тривалість сеансу, який передбачає типова склеротерапія приблизно 20-60 хвилин. Попередньо антисептиком будуть очищені місця на яких буде проводиться процедура. Потім в вени, які були оброблені вводять розчин склерозанта.

Для більшої точності використовується VeineLite LEDX – трансіллюмінірована склеротерапія. Прилад VeineLite LEDX застосовується для виявлення прихованих від людського ока змінених судин на ногах, особливо у пацієнтів з ожирінням. Він забезпечує високу контрастність зображення вен під час склеротерапії та, отже, сприяє отриманню кращого естетичного результату. Дерматологічні процедури також усувають відчуття втоми, болю, печіння, набряклість і нічні судоми. Нерідко разом з телеангіоектазіями у пацієнтів виявляються ознаки варикозу. Варикозно розширені вени великого діаметру усуваються за допомогою хірургічної операції з естетичним результатом.

На обличчі:

Лікування проводиться за рахунок теплового впливу лазера. При його допомозі відбувається теплове руйнування судини без пошкоджень шкіри. Застосовується техніка впливу «точка за точкою». Так само обробка може проводитися лазерним плямом і спеціальним сканером, наприклад для лікування купероза, судинних невусів і гемангіом. Проведення даної процедури не має хворобливі наслідки, після її проведення ви можете відчувати лише невеликий дискомфорт і набряк в області обробки. Однак у більшої частини пацієнтів, дані симптоми, пропадають вже на наступний ранок.

Фахівці

Сергій Михайлович Вороновський

Лікар вищої категорії дерматолог