048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Ін’єкції краси

Ін’єкції краси

Мезотерапія. Ін’єкційна контурна пластика.

Мезотерапія – метод введення лікарських препаратів в організм. Це – лікарська процедура, що відноситься до категорії «медичне втручання» і дозволяється до проведення тільки в ліцензованих медичних установах лікарем, або медсестрою, за призначенням і під контролем лікаря.

Мікродози препаратів вводять шляхом безлічі вколов підшкірно або внутрішкірно безпосередньо в проблемну зону (мезотерапія обличчя, мезотерапія для волосся та ін. проблемні зони). Крім косметології цей спосіб введення лікувальних препаратів використовують в дерматології, ревматології, стоматології, отоларингології, в спортивній медицині, хірургії тощо.

Завдання мезотерапії

Основне завдання мезотерапії полягає в створенні постійного шкірного депо препарату, з якого він поступово витрачається організмом.

Відповідно до теорії основоположника методу Мішеля Пістора (1952р) ефект мезотерапії складається з поєднання фізичного впливу уколів голкою і хімічної дії застосовуваних медикаментів. Пістор звів концепцію мезотерапії до формули «мало, рідко і в потрібне місце».

Ефективність мезотерапії залежить від правильності поставленого діагнозу та адекватності обраної лікарем схеми лікування, в якому мезотерапія виступає як одна з методик для введення лікувального препарату в організмі.

Способи проведення мезотерапії

Ручний та механічний – за допомогою мезоінжектора. Механічний спосіб введення препарату використовується переважно для обробки великих площ: живіт, стегна, спина, передпліччя. Обробка зон обличчя і шиї ручним способом – більш комфортна для пацієнта.

Періодичність проведення мезотерапії – 1 раз в 7-10 днів. Курс складається з 5 – 12 процедур.

Показання для мезотерапії в естетичній медицині:

  • целюліт
  • зморшки
  • розтяжки
  • рубці
  • постакне
  • застійна гіперпігментація
  • захворювання волосся і шкіри волосистої частини голови

Ці процедури: мезотерапія обличчя, мезотерапія волосся або мезотерапія тіла прекрасно використовуються досвідченими косметологами як додатковий засіб для вирішення безлічі естетичних проблем.

Найчастіше пацієнти звертаються до лікаря дерматокосметолога зі скаргами на передчасне старіння появи вікових змін на шкірі: зморшок, розтяжок, зниження тургору шкіри, поганого кольору обличчя. Вірне розуміння лікарем механізмів старіння, оцінка стану організму в цілому, знання широкого спектру існуючих сьогодні препаратів для мезотерапії – важливі умови правильного медичного призначення та ефективного усунення проблеми.

Результати проведення процедур мезотерапії:

  • поліпшення тканинного кровопостачання і обміну речовин
  • накопичення необхідних поживних речовин і мікроелементів
  • виведення продуктів розпаду клітин, що підсилюють старіння

Але при цьому не слід переоцінювати значення мезотерапії. Добре, якщо лікар має можливість підключити до омолоджуючої дій і інші косметологічні методики: мікродермабразію, хімічні пілінги, апаратні процедури.

Ін’єкції BOTOX, DYSPORT, Нейронокс

* Ін’єкції ботулотоксину А вважаються лікарськими маніпуляціями, які повинен робити лікар відповідної кваліфікації. При цьому проводитися такі маніпуляції повинні виключно в медичних установах.

Виявленні мімікою складки шкіри, до певного вікового періоду, зникають безслідно з обличчя, яке не виражає ніяких емоцій. Однак ця властивість шкіри зберігається недовго. І з певного віку, на основі даних складок, утворюються зморшки. Запобігти появі зморшок можливо за рахунок блокади мімічної мускулатури за рахунок ін’єкцій краси, які виробляються спеціалізованими препаратами: – ін’єкції Ботокс – ін’єкції Диспорт – ін. Препарати.

Однак слід пам’ятати, що в залежності від дози препарату, він може як допомогти людині, так і нашкодити йому. Ботуліностичні токсини не є винятком і в великих дозах може бути небезпечними, тоді як його найдрібніші частки цілком успішно використовують для терапевтичних цілей: для усунення явищ блефароспазму, парезу лицевих нервів, спастичної кривошиї і навіть для лікування підвищеної пітливості. Його особливі властивості, за рахунок яких ми маємо можливість оголосити бій зморшкам, були помічені абсолютно випадково. З того моменту популярність препарату продовжує зростати, адже результати виняткові.

Він застосується так само не тільки для усунення зморшок, але і для їх попередження – в тих випадках, коли необхідно позбутися від будь-якої з шкідливих звичок, які призводять до їх появи: морщити лоб, супити, або жмуритися без потреби. В даному випадку операції безглузді, а шліфовка лазером позбавить від зморшок лише на якийсь час, так як звичка залишиться. А ін’єкція краси (Ботокс або Діспотр) дозволять заблокувати скорочення мімічних м’язів, розслабляючи їх. Що призводить до припинення скорочень, які утворюють заломи м’язів, які сприймаються нами як зморшки.

Ботокс і його аналог Диспорт – це тип А токсину ботулізму. Його застосовують в медичних цілях більше 20 років. Він застосовується для лікування неврологічних та інших захворювань, які супроводжуються м’язовими спазмами і болем.

Таким чином дані препарати можуть «вимкнути» будь-який м’яз вашого організму. Діє препарат протягом приблизно 4-6 місяців, після чого, якщо потрібно, процедуру повторюють.

Препарати можливо застосовувати як в комплексі з хірургічним втручанням, для коригування вікових змін так і ізольовано. У комплексі препарат застосовується в разі сильно виражених статичних зморшок. Крім того, для усунення заломів шкіри у вигляді зморшок застосовують так само пілінги різних видів.

Необхідно знати, що дія ботулотоксину А призводить до порушення харчування шкіри, що в свою чергу призводить до передчасного в’янення тканин. Саме з цієї причини для молодих пацієнток, які страждають надмірною мімікою, показано здійснення додаткового живлення і зволоження шкіри, а не застосування даних препаратів. Так як їх використання в ранньому віці може спричинити за собою появу передчасних зморшок.

Протипоказання:

  • стан імунодефіциту;
  • алергічна реакція на будь-який з компонентів препарату (характерно для препаратів, які містять тваринний колаген і тваринний желатин).
  • системні аутоімунні захворювання;
  • алергія в стадії загострення;
  • вагітність;
  • вірусні або інфекційні хвороби з проявами на обличчі, на стадії загострення (наприклад герпес вона ж лихоманка);
  • прийом напередодні процедури певних препаратів: аспірин, гепарин і т.п.
  • лактація;

Зрідка можливі побічні ефекти.

Неконтрольовані парези: опущення верхньої губи, опущення брів і повік, асиметрія обличчя.

Важливо! Пацієнт повинен обов’язково прочитати і підписати пам’ятку (інформаційне згоду). Фотодокументування до процедури – обов’язкова умова. Перші два тижні необхідна двосторонній зв’язок центр-пацієнт, огляд і при необхідності – повторне фотографування.

Увага! Розрахунок вартості лікування ботулотоксину відбувається на консультації.