048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

LPG та ручний масаж

LPG і ручний масаж

Слідкуйте за нашими акційними пропозиціями!

LPG тіла 35 хвилин – 450 грн
Вартість костюма 750 грн

При покупці курсу LPG з 10 процедур по передоплаті – знижка 10%.

LPG Процедуру проводять лікарі Олег Олегович Трачов і Яніна Анатоліївна Піньковська.

 

Ручний масаж проводить лікар – фізіотерапевт Естер Ерастівна Еленберг

В її активі більше 17 років роботи в області лікувального (ручного) масажу і косметичного масажу. Лікар, також, використовує авторську методику масажу для лікування целюліту. Ручний антицелюлітний і лімфодренажний масаж поєднують з апаратними методиками для лікування целюліту для отримання швидкого і стійкого результату. Моделюючий масаж тіла застосовують в тих випадках, коли апаратний масаж протипоказаний. Спеціаліст приділить проблемним зонам на тілі особливу увагу. Ручний вплив буде більш дбайливим.

Поєднання ручного масажу з обгортанням зміцнить вашу шкіру відновить психоемоційний стан. Відновлюючи масажі після травм і захворювань мають величезний вплив на швидкість відновлення організму. Поліпшення кровообігу в ураженій зоні в кілька разів стимулює ланцюг необхідних нам фізіологічних процесів.

У медичному центрі виконуються наступні види масажів:

  1. Точковий (акупрессура, рефлексологія):

а) тибетський «Шиацу»,

б) корейський «Су – Джок».

Це вплив на біоенергетичні (акупунктурні) точки на тілі людини (стопи, долоні, голова, а також, все тіло).

2.Спортивний.

Це вид масажу який застосовується на практиці для удосконалення фізичних можливостей і збільшення працездатності спортсменів. Масаж становить одна ланка ланцюга системи спортивного тренування.

  1. Антицелюлітний.

Це вид масажу дозволяє поліпшити стан шкіри в проблемних зонах. Він спрямований на посилення циркуляції крові, лімфи, зняття набряклості, зменшення жирових відкладень. В результаті, шкіра виглядає доглянутою, еластичною, пружною і здоровою.

4.Лімфодренажний.

Цей вид масажу, де фізичний вплив на певні лінії тіла по напрямку лимфотока з метою нормалізації і посилення роботи лімфотичних систем організму. Система лімфообігу виводить з клітин і тканин організму накопичені шлаки і токсини, вона відіграє важливу роль в обміні речовин. Її робота є гарантом гарного самопочуття, життєвої енергії і квітучого зовнішнього вигляду.

  1. Дитячий.

Загальний дитячий масаж необхідний для підтримки фізичного здоров’я дитини і для усунення деяких проблем в разі їх існування. Процедура масажу поєднує в собі всі елементи, включаючи гімнастику і лікувальні прийоми.

  1. Для вагітних жінок.

За допомогою масажу зменшуються больові відчуття в спині і втома у вагітних жінок, сприяє розслабленню напружених м’язів, заспокійливо діє на нервову систему, покращує кровообіг і лімфоток.

  1. Моделюючий.

Цей вид масажу повертає шкірі пружність, гладкість і дозволяє скорегувати контури фігури.

  1. Відновлювальний після травм і інсульту.

Це багатоетапний вид масажу, який допомагає відновлюватися організму.

  1. Вісцеральний масаж живота.

Це спеціалізована техніка впливу руками на внутрішні органи і глибоко лежачі тканини організму.

  1. Гавайський «ломі – ломі».

Цей вид масажу використовується для очищення і зцілення тіла і духу. Він пов’язаний з традиційними уявленнями про гармонію тіла і духу. Цей масаж має дуже сильний розслаблюючий ефект. Це робота з енергією людини, після чого, відбувається ментальне очищення.

Також, використовує свої розроблені методики масажу:

а) лікування целюліту,

б) лімфодренаж.

Естер Ерастівна Еленберг

Лікар-фізіотерапевт