048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Трансплантація волосся

Трансплантація волосся

Це пересадка власного волосся пацієнта з потиличної частини голови на місце облисіння.

Справа в тому, що волосся в потиличній частині голови не чутливі до чоловічих статевих гормонів. Саме тому вони не випадають після пересадки з нового місця локалізації. Пересадка волосся в Одесі, в медичному центрі Dr Mozart проводиться досвідченими фахівцями із застосуванням сучасного обладнання, завдяки чому досягається результат високої якості.

Трансплантація волосся дозволяє відновити волосяний покрив лише в тих випадках, коли у пацієнта достатню кількість волосся на потилиці, порівнянне з площею місця облисіння. Цим методом коригуються також рубці волосистої частини голови, брови, осередки генетичного облисіння в тім’яної області і т.д.

Естетична операція проходить в амбулаторних умовах під місцевою анестезією. Пацієнт не відчуває ніяких хворобливих відчуттів.

Під час процедури з потиличної зони голови пацієнта береться шматок тканини шириною близько 2 см і довжиною до 5 см. (Рана зашивається спеціальним косметичним швом. Через деякий час післяопераційний рубець стає непомітний навіть для особистого перукаря.) Лікар виділяє волосяні цибулини з отриманої смужки шкіри – трансплантат (графти). У кожному з трансплантантів від 1 до 3 цибулин. За одну операцію, яка триває кілька годин, зазвичай переносять до 500 трансплантантів (1500 волосся). При облисінні великої площі, яке вимагає більшої кількості волосся, зазвичай роблять кілька мікротрансплантацій з інтервалом в 1-2 місяці.

Після маніпуляції пацієнт їде додому. І приїжджає на інший день, на медичний огляд.

Догляд за пересадженим волоссям нічим не відрізняється від догляду за звичайними волоссям. Це волосся теж з часом зростають. При фізіологічній зміні волосина самостійно замінюється новим з цибулини. Метод мікротрансплантаціі волосся широко відомий в Україні, застосовується за кордоном і в Росії. Він добре себе зарекомендував. Дає гарантовані результати і вирішує проблему відновлення волосяного покриву голови. Операція проводиться під місцевою анестезією і в той же день пацієнт іде додому.

Уточнюйте вартість операції на консультації.

Фахівці