048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Реконструкція молочної залози

Реконструкція молочної залози.

Сьогодні все більше жінок, що перенесли хірургічне лікування раку молочної залози, звертаються до теми реконструкції втраченого органу. Хірург обирає техніку реконструкції молочної залози для кожної пацієнтки індивідуально за показаннями, враховуючи безліч вихідних факторів. Але! Як і раніше дуже мало онкостаціонаров, в яких було б забезпечено взаємодію онкохірургії і пластичних хірургів і була б технічна можливість проведення одномоментних операцій видалення та реконструкції. Крім того, ментальність деяких онкохірургів не дає пацієнткам шансу дізнатися про можливості реконструкції. Та й естетичний результат деяких пластичних хірургів, що беруться за відстрочену реконструкцію молочної залози, часто залишає бажати кращого.

Техніка реконструкції з використанням тканинних клаптів виключає використання імплантату або експандера. Використовуючи таку техніку, хірург викроює фрагмент тканин зі спини або з нижньої частини живота пацієнтки і переносить його в місце формування нової молочної залози з використанням основ мікрохірургії.

Пластична операція проходить, як правило, в два етапи з інтервалом – в кілька місяців. Під час першого етапу формується масив молочної залози, під час другого етапу формується сосок і ареола. Операції по реконструкції молочної залози дуже складні технічно. Навіть при хорошому загоєнні рани хірурга не завжди вдається створити симетричну і естетичну молочну залозу. Ця техніка вимагає від фахівця великого хірургічного досвіду аналогічних операцій.

Уточнюйте вартість операції на консультації.

Фахівці