048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Пластика шкіри та ліпосакція області плеча

Пластика шкіри та ліпосакція області плеча

Спільно з ліпосакцією рук нерідко виконується видалення жиру в зоні пахв з боку спини і / або грудей, проводиться підтяжка шкіри плечей. Ізольована ліпосакція плечей найбільш ефективна для людей з достатньою еластичністю шкіри. Якщо ж спостерігається значне провисання шкіри на внутрішній поверхні рук, то в подібних випадках процедура ліпосакції виконується спільно з хірургічним видаленням надлишків шкіри.

Дізнатися всі подробиці даної процедури можна записавшись на консультацію. В ході огляду пластичний хірург запропонує оптимальний план операції і скоректує очікування і можливість їх виконання.

Процедура ліпосакції

Операція проводиться під загальним наркозом. Ліпосакція рук і / або плечових зон триває в середньому від 1-го до 2-х годин.

Видалення жиру на руках і в області плечей проводиться методом вакуумної ліпосакції. Невеликі розрізи виробляються в області ліктя і пахви, і після загоєння рубці виходять практично непомітними. Період реабілітації безпосередньо залежить від обсягу операції і складає від 3-х до 5-ти тижнів. Як правило, відновлення після ліпосакції рук і плечей досить легко переноситься пацієнтами.

У перебігу відновного періоду часто спостерігаються незначні набряки і синяки в зонах проведення ліпосакції. Шви знімають через 7 днів після операції. Повернутися до повсякденного ритму життя можна через 5-7 днів. Відновлення фізичної активності допускається через 3-5 тижнів після ліпосакції. Уточнюйте вартість Вашого комплексу операцій на консультації.

Фахівці

Анна Іванівна Кравцова

Пластичний хірург

Буров Андрій Олексійович

Пластичний хірург