048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Зменшення молочних залоз

Зменшення молочних залоз

Занадто великі молочні залози можуть приносити жінці не менше страждання, ніж їх відсутність. Деякі жінки скаржаться на болі в грудному та шийному відділі хребта, що є наслідком супутнього остеохондрозу і статичних деформацій хребта. Найчастіше, крім інших проблем, гіпертрофія молочних залоз може супроводжуватися мастопатію з больовим синдромом. Тому, обов’язково в передопераційний план обстеження необхідно включати консультацію мамолога та мамографію. Зменшення молочних залоз, буде ефективним рішенням таких проблем і стане на заваді їх розвитку в майбутньому.

Завдання редукціонної маммопластики зводиться до зменшення розмірів молочних залоз і до поліпшення їх форми. Зменшення грудей в Одесі, в медичному центрі Dr Mozart проводиться висококласними фахівцями з використанням сучасної техніки, що забезпечує результат високої якості.

Відомо багато хірургічних методик зменшення молочних залоз. У нашому медичному центрі ми переважно використовуємо методи M.Lejour і L.Ribeiro. Якщо ж обсяг видаляємої частини залози занадто великий, використовуємо методи McKissock і Goldwin.

Слід зазначити, що виконання операцій у молодих пацієнток слід проводити таким чином, щоб зберіглася можливість лактації.

Пластична операція виконується під загальною анестезією, тривалість її становить близько 3-х годин. Після операції в центрі необхідно залишатися 1-2 діб, а потім 4 тижні носити спеціальний компресійний ліфчик.

Уточнюйте вартість операції на консультації.

Фахівці

Анна Іванівна Кравцова

Пластичний хірург

Буров Андрій Олексійович

Пластичний хірург