048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Збільшення молочних залоз

Збільшення молочних залоз

Пластика грудей як і раніше залишається однією з найпопулярніших операцій в естетичної хірургії. Ніяких свідчень про негативний вплив імплантатів на вагітність і вигодовування дитини ніхто не почув. Після операції по збільшенню грудей і раніше можливе проведення мамографії.

Збільшення грудей в Одесі, в медичному центрі Dr Mozart, перш за все безпечна процедура. Для цього потрібно дотримуватися певних вимог хірургічної техніки, що враховують, якщо необхідно, майбутню лактацію, і використовувати імплантати тільки найвищої якості. У медичному центрі Dr. Mozart ми вважаємо за краще використовувати імплантати McGhan-Natrelle і CUI компанії Allergan (США) – найбільшого виробника і наукового розробника багатьох брендів в світі естетичної медицини. Вона пропонує пацієнтам і хірургам 22 різних типи імплантатів, що відрізняються конструкцією, використовуваними матеріалами, формою, характеристиками оболонки та іншими факторами. Кожен тип, званий виробником “стилем” ( “Style”), містить від 5 до 15 розмірів. Це означає, що є двісті різних пар імплантатів, з яких хірург і пацієнтка повинні вибрати ті, які забезпечать найкращий результат.

Вже давно розроблена і активно застосовується математична оцінка пропорцій тіла, що дозволяє здійснити оптимальний вибір імплантату для кожної конкретної пацієнтки, що б операція по збільшенню грудей була максимально ефективною. При виборі імплантатів молочних залоз хірург відштовхується від розмірів грудної клітки, вираженості покривних м’яких тканин, розвиненості залозистої тканини молочної залози. А пацієнтка – від створеного нею в голові образу, якому вона хоче відповідати. І для відмінного результату операції дуже важливо, щоб пацієнтка і хірург правильно зрозуміли один одного.

Нові груди тепер можна приміряти, як одяг.

І ось зовсім недавно компанія Allergan спеціально розробила програму так званих зовнішніх сайзер BioDynamic Brest Analysis, яка дозволяє імітувати і прогнозувати результат збільшення грудей. Зовнішні сайзери – це набори, з яких пацієнтка на безкоштовній консультації може вибрати свої майбутні груди за розміром і формою, і тут же приміряти її зі спеціальним одягом. Зовнішній сайзер створює у жінки реальне уявлення про майбутнє розмірі та формі її молочних залоз. Це значно покращує її взаєморозуміння з хірургом.

Ті жінки, які мріють поліпшити форму своїх грудей за допомогою хірургічної операції, але сумніваються, чи буде результат досить гарний, можуть відвідати безкоштовну консультацію в медичному центрі «Dr Mozart», на якій можна обговорити всі «за» і «проти» збільшення молочних залоз , і скористатися можливостями програми зовнішніх сайзерів BioDynamic Brest Analysis.0

Пластика грудей – збільшення грудей або операція, яка відома під назвою – маммопластика. Вона може бути застосована:

  • в разі якщо необхідно поліпшити форму грудей або збільшити її обсяг, зберігши функціональність (годування грудьми в подальшому можливо)
  • при необхідності відновити обсяг і форму грудей, які можуть зазнати змін після пологів або схуднення;
  • для усунення розходжень у розмірах (асиметрії) молочних залоз;
  • як відновна процедура після операції з видалення пухлини в молочній залозі.

Для досягнення необхідного ефекту використовують спеціальні імплантанти, які складаються з оболонки (для її виготовлення використовують силікон або поліуретан), наповненою гелевим вмістом. Імплантанти розміщують під тканиною молочної залози або під грудним м’язом.

У нашому центрі для збільшення молочних залоз використовуються імплантати тільки найвищої якості. Вони мають текстуровану (шорстку) поверхню і заповнені гелем високої щільності. Це імплантати американського і німецького виробництва (Mentor, McGhan, Polytech Silimed), які мають довічний сертифікат якості.

Під час консультації у хірурга важливо обговорити всі питання та деталі, уточнити свої побажання і ознайомитися з думкою професіонала. Кожна пацієнтка, як і кожен лікар, мають свої уявлення про розмір і форму молочних залоз. За рідкісними винятками, ці уявлення збігаються.

Лікарем будуть проведені необхідні виміри ваших грудей і проведено попереднє обстеження для виявлення всіх нюансів, які можуть вплинути на майбутню операцію. Після чого розповість вам все особливості операції, враховуючи результати попереднього обстеження і вік пацієнтки. Якщо є птоз (опущення) молочних залоз більше 1 ступеня, хірург може також рекомендувати провести підтяжку грудей, яка може бути виконана як одночасно зі збільшенням залоз, так і відстрочено.

Хірург детально опише всю процедуру, пояснивши при цьому всі можливі обмеження.

Операція зі збільшення грудей триває в середньому близько 1-1,5, при цьому використовується загальна анестезія. Залежно від індивідуальних особливостей вашого тіла, ваших побажань і рекомендацій хірурга, буде вибрано місце впровадження імплантанта і метод проведення операції, який буде використаний. Наприклад, розріз може бути зроблений в нижній складці грудей, по нижньому краю ареоли або в пахвовій області. Після операції в центру необхідно перебувати 1, 2 доби, протягом 4-х наступних тижнів необхідно носіння спеціального компресійного ліфчика.

Уточнюйте вартість операції на консультації.

Фахівці

Анна Іванівна Кравцова

Пластичний хірург

Буров Андрій Олексійович

Пластичний хірург