048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Пластика верхніх та нижніх повік

Хірургічне омолодження верхніх і нижніх повік.

Вікові зміни повік першими сигналізують про початок старіння обличчя. Зазвичай цей процес починає відбуватися після 25-27 років. Ближче до 30 – надлишок шкіри в зоні верхніх і нижніх повік стає більш помітним, внаслідок чого починають змінюватися звичні обриси жіночого обличчя. Повернути погляду колишню привабливість і приховати перші ознаки старіння допомагає малотравматична операція – блефаропластика.

Омолодження верхніх і нижніх повік (верхня і нижня блефаропластика) – найбільш затребувана процедура в сучасній естетичної хірургії. Існує безліч різних методик блефаропластики, але всі вони засновані на загальному принципі. Корекція проводиться за рахунок видалення надлишків шкіри повік і перерозподілу жирової клітковини в периорбітальої області. Результатом такої хірургічної маніпуляції є загальне поліпшення зовнішнього вигляду обличчя, повернення погляду сяйва.

Для успішної реалізації подібних операцій особливо важливий професіоналізм хірурга. Блефаропластика не допускає шаблонних рішень, оскільки конфігурація повік кожної людини суто індивідуальна. Успіх процедури залежить від точної роботи лікаря на всіх ключових етапах: правильна промальовування контуру, створення філігранного розрізу і його подальше зшивання. Не менш важливим є і подальший процес правильного зняття швів.

У порівнянні з верхньої блефаропластикою, корекція нижньої повіки – більш складна процедура. Виконується вона двома способами: зі створенням надрізу по війкового краю і транскон’юктівальним методом – без розрізу. В останньому випадку корекція грунтується на видаленні необхідної кількості внутріорбітального жиру.

Такий підхід дозволяє не тільки омолодити повіки, але і провести корекцію всієї середньої зони обличчя. Післяопераційний період при блефаропластиці досить комфортний. Невелика набряклість передбачає носіння сонцезахисних окулярів протягом тижня. На тиждень протипоказані фізичні навантаження. Декоративною косметикою дозволяється користуватися на сьомий-дев’ятий день.

Уточнюйте вартість операції на консультації.

Фахівці

Анна Іванівна Кравцова

Пластичний хірург

Буров Андрій Олексійович

Пластичний хірург