048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Пластика підборіддя та слул

Пластика підборіддя та скул

Операції зі зміни форми підборіддя і вилиць частіше мають іміджевий характер. Немає явних дефектів зовнішності, але пацієнт хоче надати своєму обличчю більшої виразності. У разі посттравматичної деформації обличчя, корекції може піддатися одна сторона.

Пластика підборіддя (ментопластіка) і пластика зон вилиць (виличні імплантати) – це операції, що поліпшують контури обличчя і дозволяють отримати більш привабливий зовнішній вигляд. Операції дозволяють досягти постійної корекції недостатньо розвиненого підборіддя і отримати виразні, чітко окреслені вилиці. Ці операції також застосовуються при корекції вродженої асиметрії або дефектів лицевого скелета. Контурну пластику підборіддя іноді рекомендується поєднувати з пластикою носа, щоб отримати більш гармонійний і естетично правильний профіль. У пацієнтів у віці 40-50 років  пластика вилиць в Одесі, може поліпшити контур середньої зони обличчя і підняти «донизу тканини цієї області, відтермінувавши тим самим підтяжку обличчя. А при проведенні підтяжки обличчя одночасна пластика виличних областей (чик-ліфтинг) іноді забезпечує більш вражаючі результати операції.

Для контурної пластики підборіддя застосовуються імплантати, створені зі спеціальних видів силікону. Це абсолютно безпечний матеріал, який не викликає побічних реакцій. Імплантати мають різні розміри і форму і підбираються індивідуально.

Розрізи при цих операціях розташовуються в порожнині рота. Операції проводяться під загальною анестезією.

Уточнюйте вартість операції на консультації.

Фахівці

Анна Іванівна Кравцова

Пластичний хірург

Буров Андрій Олексійович

Пластичний хірург