048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Підтяжка середньої третини обличчя

Підтяжка середньої третини обличчя

«Маленькі» омолоджуючі операції на обличчі. Чик-ліфтинг (підтяжка середньої третини). Трейд-ліфтинг.

Що робити, коли для фейсліфта ще немає ще показань, а вікові зміни обличчя вже «заважають жити»?

«Анатомія печалі». Знайома деяким жінкам після 35 років картина: обличчя виглядає трохи втомленим, ніби не виспалася. Під очима – «мішечки» і глибокі. Нососльозні борозни, носогубні складки стали різкіше, контур обличчя втратив свою чіткість, щоки трохи опустилися. А на консультації пластичний хірург каже, що ще рано робити пластичну операцію.

Нюанси. Це так, якщо мова йде про операції фейс-ліфтингу. А ізольована пластика повік не вирішить проблему середньої третини обличчя. У деяких випадках ін’єкція філлера в носогубні складки може дещо поправити картину. Але при гравітаційному птозі (тип старіння, коли тканини обличчя опускаються) вона лише погіршить ситуацію . А в разі деяких вроджених особливостях цієї зони обличчя – просто не дасть результату.

Проблема середньої третини обличчя вирішується естетичної операцією «чик-ліфтинг».

В результаті операції відбувається підтяжка нижніх повік і розгладження носогубної складки. Обличчя як би повертається на 5 років назад. Чому ж так складно знайти центр, де б вам запропонували таку операцію. Чик-ліфтинг – це трудомістка операція, що вимагає від хірурга великого досвіду і майстерності, наявності в операційній ендоскопічного обладнання та знання сучасних технік.

Обмеження. Будь-яка медична методика має свої показання та межи можливостей. При злегка опущенні тканин обличчя можна обмежитися і тимчасової їх фіксацією за допомогою ниток ( «трейд-ліфтинг») або провести лазерну шліфовку. У будь-якому випадку на консультації хірург пояснить всі плюси і мінуси цих методик, тривалість і ефективність їх результату.

Знеболення. У період естетичної операції пацієнтка перебуває у стані медикаментозного сну – сучасні препарати для анестезії виключають ймовірність снів-кошмарів і больових відчуттів під час операції.

Уточнюйте вартість операції на консультації

Фахівці

Анна Іванівна Кравцова

Пластичний хірург

Буров Андрій Олексійович

Пластичний хірург