Зателефонуйте нам! 048 777 1510
Вул. Польска, 18 (вхід з вул. Жуковського) Вул. Польска, 18 (вхід з вул. Жуковського), Одеса, Україна.
Пн-Пт 09:00-21:00 || Сб-Нд 09:00-20:00 Понеділок - П'ятниця 09:00-21:00 Субота - Неділя 09:00-20:00

Ліпосакція

Ліпосакція

Моделювання контурів тіла. Ліпосакція. Ліпофілінг.

Ліпосакція – це косметологічна операція, метою якої є естетизація форми тіла, шляхом видалення надлишкових жирових відкладеннь. Розглядати дану методику як спосіб зниження ваги – помилково. Більш детально про суть цієї процедури говорить її друга назва – ліпоскульптура.

За допомогою такої корекції можна звільнятися від небажаної жирової тканини практично з будь-якої частини тіла. При цьому найбільш типовими зонами, що піддаються ліпосакції, є: стегна, передня черевна стінка, тазовий і бічні області. Рідше – груди, підборіддя.

Дана естетична процедура протягом тривалого часу залишається об’єктом палких дискусій. Тривалий досвід проведення ліпосакції дозволяє з повною впевненістю констатувати той факт, що, за умови належної компетентності пластичного хірурга і вдумливості його дій, видалення жирових відкладень – повністю безпечна і малотравматичная процедура.

У людини, що не має ніяких протипоказань до ліпосакції, одноразово можна видалити до 2.5-3 літрів жирової тканини. Ступінь еластичності шкіри – важливий фактор, що впливає на прогнозування кінцевого результату. При зниженій пружності шкірного покриву, програма корекції може припускати додаткові ліфтінгові процедури.

Місця проколів розташовуються в природних шкірних складках, завдяки чому сліди від косметологічної операції – непомітні. Постопераційний результат – це оновлені контури тіла, з анатомічно правильним рельєфом і без найменших нерівностей.

Ліпосакції невеликого обсягу не передбачають перебування пацієнтів в стаціонарі. У випадках з великою корекцією, стаціонарне спостереження – доцільно. Відновлення супроводжується носінням компресійної білизни, дотриманням встановленого режиму харчування і способу життя. Кінцевий результат ліпоскульптури доступний не відразу, а через 2-3 місяці після корекції. Фахівцями також пропонується додаткова програма реабілітаційних та естетичних процедур.

Уточнюйте вартість операції на консультації.

Фахівці

Анна Іванівна Кравцова

Пластичний хирург

Буров Андрій Олексійович

Пластичний хірург

Фантаз Євген Олександрович

Пластичний хирург