048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Ліпосакція

Ліпосакція

Моделювання контурів тіла. Ліпосакція. Ліпофілінг.

Ліпосакція – це косметологічна операція, метою якої є естетизація форми тіла, шляхом видалення надлишкових жирових відкладеннь. Розглядати дану методику як спосіб зниження ваги – помилково. Більш детально про суть цієї процедури говорить її друга назва – ліпоскульптура.

За допомогою такої корекції можна звільнятися від небажаної жирової тканини практично з будь-якої частини тіла. При цьому найбільш типовими зонами, що піддаються ліпосакції, є: стегна, передня черевна стінка, тазовий і бічні області. Рідше – груди, підборіддя.

Дана естетична процедура протягом тривалого часу залишається об’єктом палких дискусій. Тривалий досвід проведення ліпосакції дозволяє з повною впевненістю констатувати той факт, що, за умови належної компетентності пластичного хірурга і вдумливості його дій, видалення жирових відкладень – повністю безпечна і малотравматичная процедура.

У людини, що не має ніяких протипоказань до ліпосакції, одноразово можна видалити до 2.5-3 літрів жирової тканини. Ступінь еластичності шкіри – важливий фактор, що впливає на прогнозування кінцевого результату. При зниженій пружності шкірного покриву, програма корекції може припускати додаткові ліфтінгові процедури.

Місця проколів розташовуються в природних шкірних складках, завдяки чому сліди від косметологічної операції – непомітні. Постопераційний результат – це оновлені контури тіла, з анатомічно правильним рельєфом і без найменших нерівностей.

Ліпосакції невеликого обсягу не передбачають перебування пацієнтів в стаціонарі. У випадках з великою корекцією, стаціонарне спостереження – доцільно. Відновлення супроводжується носінням компресійної білизни, дотриманням встановленого режиму харчування і способу життя. Кінцевий результат ліпоскульптури доступний не відразу, а через 2-3 місяці після корекції. Фахівцями також пропонується додаткова програма реабілітаційних та естетичних процедур.

Уточнюйте вартість операції на консультації.

Фахівці

Анна Іванівна Кравцова

Пластичний хірург

Буров Андрій Олексійович

Пластичний хірург