048 777 1510

  063 6574 686

,
09:00-19:00 || 10:00-17:00 09:00-21:00 09:00-20:00

Пластика вушних раковин

Пластика вушних раковин

Операцію по усуненню деформації зовнішнього вуха проводять з 6-7-річного віку, коли, в основному закінчується формування і зростання вушних раковин. В даний час відомо велика кількість різних методів корекції відстовбурчених вушних раковин, які дозволяють отримати хороші результати.

Вибір методу корекції залежить від виду деформації, структури тканин і віку пацієнта. Якісна отопластика в Одесі, стала доступна завдяки фахівцям нашого медичного центру. Попередньо пройдіть консультацію лікаря.

Найбільш часті види деформацій вушної раковини – недорозвинення завитка і надмірний розвиток чаші. Корекція форми зазвичай проводиться шляхом нанесення насічок на зовнішній поверхні хряща і спеціальних швів на його внутрішній поверхні. При надмірному розвитку раковини частину її видаляють. Розріз проводиться на задній поверхні вушної раковини. Зустрічається безліч варіантів вроджених деформацій вушних раковин. Для корекції кожної існує своя методика. При ретельному дотриманні методикою і правильному післяопераційному веденні пацієнта операції (пластика вух) переносяться легко і без ускладнень.

Після завершення операції накладають спеціальну еластичну пов’язку. З медичного центру можна піти в той же день. Першу перев’язку проводять на другу добу. Пов’язку необхідно постійно носити 10 днів, а наступні 10 днів надягати її на ніч.

Анестезія – місцева. Тривалість операції – 1 година. Зняття швів – на 8 добу. Перебування в стаціонарі -1-2 години після операції. Якщо ви не знаєте де робити отопластику, зверніться до наших фахівців.

Уточнюйте вартість операції на консультації.

Фахівці

Анна Іванівна Кравцова

Пластичний хірург

Буров Андрій Олексійович

Пластичний хірург